Home
News
News Feeds
History
Weekly Picture
Poeziji
Links
Advanced Search
Contact Us
Registration Help
Radju Prekursur Website
Radju Prekursur Webcast
XewkijaParish.org Website
WebTV
YouTube Channel
Find us on Facebook
facebook-icon
Video Channels
Login Form
Username

Password

Remember me
Password Reminder
No account yet? Create one
Syndicate
Like this page - Share It
Bookmark and Share
WHO'S ONLINE
We have 6 guests online
Home arrow Sports arrow Ikla u Prezentazjoni tal-Player Barrani tax-Xewkija Tigers
Ikla u Prezentazjoni tal-Player Barrani tax-Xewkija Tigers PDF Print E-mail
User Rating: / 2
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Sep 03, 2011 at 08:15 AM
    Il-bierah l-Gimgha 2 ta' Settembru 2011, ix-Xewkija Tigers organizzaw ilka u ghamlu l-prezentazjoni tal-Player barrani taghhom Martin Hrubsa . Dan il-player huwa mir-Republika Ceka u laghab fil-Premier ta' Malta ma' Hamrun Spartans. Barra dan waqt l-ikla saru diskorsi minn diversi persuni fosthom Joe Camilleri ( supporter ), Joseph Attard ( Segretarju) u Jeffrey Farrugia ( President ) . Ta' min  jghid li nhar il-Hadd 4 ta' Settembru ix-Xewkija Tigers jilghabu l-ewwel loghba kompetitiva ghal-istagun 2011/12 kontra Xaghra United fit-Tazza Indipendenza.[ Ritratti: Shaun Schembri ]
DSCF0607-1024
 Il-prezentazjoni tal-gear tax-Xewkija Tigers
lil Martin Hrubsa
 
DSCF0583-500
 DSCF0584-500
 DSCF0587-500
 DSCF0590-500
 
DSCF0594-500
 
DSCF0595-500
 
DSCF0597-500
 
DSCF0598-500
 DSCF0599-500
 DSCF0602-500
 DSCF0603-500
 
DSCF0604-500
 DSCF0605-500
 

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Sep 11, 2011 at 12:00 AM )
<Previous   Next>
Sunday, 17 th October 2021
20:48 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org