Home arrow News arrow Sports arrow Ikla u Prezentazjoni tal-Player Barrani tax-Xewkija Tigers
Ikla u Prezentazjoni tal-Player Barrani tax-Xewkija Tigers PDF Print E-mail
User Rating: / 2
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Sep 03, 2011 at 08:15 AM
    Il-bierah l-Gimgha 2 ta' Settembru 2011, ix-Xewkija Tigers organizzaw ilka u ghamlu l-prezentazjoni tal-Player barrani taghhom Martin Hrubsa . Dan il-player huwa mir-Republika Ceka u laghab fil-Premier ta' Malta ma' Hamrun Spartans. Barra dan waqt l-ikla saru diskorsi minn diversi persuni fosthom Joe Camilleri ( supporter ), Joseph Attard ( Segretarju) u Jeffrey Farrugia ( President ) . Ta' min  jghid li nhar il-Hadd 4 ta' Settembru ix-Xewkija Tigers jilghabu l-ewwel loghba kompetitiva ghal-istagun 2011/12 kontra Xaghra United fit-Tazza Indipendenza.[ Ritratti: Shaun Schembri ]
DSCF0607-1024
 Il-prezentazjoni tal-gear tax-Xewkija Tigers
lil Martin Hrubsa
 
DSCF0583-500
 DSCF0584-500
 DSCF0587-500
 DSCF0590-500
 
DSCF0594-500
 
DSCF0595-500
 
DSCF0597-500
 
DSCF0598-500
 DSCF0599-500
 DSCF0602-500
 DSCF0603-500
 
DSCF0604-500
 DSCF0605-500
 

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Sep 11, 2011 at 12:00 AM )
<Previous   Next>
Wednesday, 25 th May 2022
06:14 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org