Home
News
News Feeds
History
Weekly Picture
Poeziji
Links
Advanced Search
Contact Us
Registration Help
Radju Prekursur Website
Radju Prekursur Webcast
XewkijaParish.org Website
WebTV
YouTube Channel
Find us on Facebook
facebook-icon
Video Channels
Login Form
Username

Password

Remember me
Password Reminder
No account yet? Create one
Syndicate
Like this page - Share It
Bookmark and Share
WHO'S ONLINE
We have 11 guests online
Home arrow Sports arrow Ikla fil-Kazin tax-Xewkija Tigers qabel il-loghba kontra Mdina Knights
Ikla fil-Kazin tax-Xewkija Tigers qabel il-loghba kontra Mdina Knights PDF Print E-mail
User Rating: / 1
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Nov 12, 2011 at 02:09 PM

    Il-bierah il-kumitat tax-Xewkija Tigers organizza ikla fil-kazin li ghalija kien hemm hafna supporters kif ukoll players. Din l-ikla saret gurnata qabel il-loghba mil FA Trophy kontra Mdina Knights. [ Ritratti: Shana Saliba ]

DSCN8621-1024
 Waqt l-ikla tax-Xewkija Tigers

 

DSCN8622-500
 DSCN8623-500
 DSCN8625-500
 DSCN8626-500
 DSCN8628-500
 DSCN8629-500
 DSCN8630-500
 DSCN8632-500
 DSCN8637-500
 DSCN8634-500
 DSCN8639-500
 DSCN8640-500
 
 
 
 

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Nov 12, 2011 at 02:09 PM )
<Previous   Next>
Sunday, 17 th October 2021
21:28 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org