Home arrow News arrow Sports arrow Ikla fil-Kazin tax-Xewkija Tigers qabel il-loghba kontra Mdina Knights
Ikla fil-Kazin tax-Xewkija Tigers qabel il-loghba kontra Mdina Knights PDF Print E-mail
User Rating: / 1
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Nov 12, 2011 at 02:09 PM

    Il-bierah il-kumitat tax-Xewkija Tigers organizza ikla fil-kazin li ghalija kien hemm hafna supporters kif ukoll players. Din l-ikla saret gurnata qabel il-loghba mil FA Trophy kontra Mdina Knights. [ Ritratti: Shana Saliba ]

DSCN8621-1024
 Waqt l-ikla tax-Xewkija Tigers

 

DSCN8622-500
 DSCN8623-500
 DSCN8625-500
 DSCN8626-500
 DSCN8628-500
 DSCN8629-500
 DSCN8630-500
 DSCN8632-500
 DSCN8637-500
 DSCN8634-500
 DSCN8639-500
 DSCN8640-500
 
 
 
 

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Nov 12, 2011 at 02:09 PM )
<Previous   Next>
Wednesday, 25 th May 2022
06:55 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org