Home
News
News Feeds
History
Weekly Picture
Poeziji
Links
Advanced Search
Contact Us
Registration Help
Radju Prekursur Website
Radju Prekursur Webcast
XewkijaParish.org Website
WebTV
YouTube Channel
Find us on Facebook
facebook-icon
Video Channels
Login Form
Username

Password

Remember me
Password Reminder
No account yet? Create one
Syndicate
Like this page - Share It
Bookmark and Share
WHO'S ONLINE
We have 7 guests online
Home arrow Sports arrow Ikla fil-Kazin tax-Xewkija Tigers qabel il-Loghba kontra Xaghra United
Ikla fil-Kazin tax-Xewkija Tigers qabel il-Loghba kontra Xaghra United PDF Print E-mail
User Rating: / 0
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Dec 04, 2011 at 05:18 AM

       Nhar il-Gimgha 2 ta' Dicembru, il-kumitat tax-Xewkija Tigers organizza ikla ghas-supporters u players fil-Kazin  li jinsab fi Pjazza San Gwann Battista x-Xewkija . Ghal din l-ikla kien hemm hafna nies li kielu flimkien . Prezenti kien hemm ukoll il-coach ,l-assistent coach u membri tal-kumitat. [ Ritratti: Shana Saliba ]

IMAG0406-1024
 Supporters jieklu flimkien

 

IMAG0397-500
 IMAG0398-500
 IMAG0403-500
 IMAG0404-500
 IMAG0407-500
 IMAG0408-500

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Dec 04, 2011 at 05:19 AM )
<Previous   Next>
Sunday, 17 th October 2021
22:05 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org