Home arrow News arrow Sports arrow Ikla fil-Kazin tax-Xewkija Tigers qabel il-Loghba kontra Xaghra United
Ikla fil-Kazin tax-Xewkija Tigers qabel il-Loghba kontra Xaghra United PDF Print E-mail
User Rating: / 0
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Dec 04, 2011 at 05:18 AM

       Nhar il-Gimgha 2 ta' Dicembru, il-kumitat tax-Xewkija Tigers organizza ikla ghas-supporters u players fil-Kazin  li jinsab fi Pjazza San Gwann Battista x-Xewkija . Ghal din l-ikla kien hemm hafna nies li kielu flimkien . Prezenti kien hemm ukoll il-coach ,l-assistent coach u membri tal-kumitat. [ Ritratti: Shana Saliba ]

IMAG0406-1024
 Supporters jieklu flimkien

 

IMAG0397-500
 IMAG0398-500
 IMAG0403-500
 IMAG0404-500
 IMAG0407-500
 IMAG0408-500

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Dec 04, 2011 at 05:19 AM )
<Previous   Next>
Wednesday, 25 th May 2022
05:21 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org