Home
News
News Feeds
History
Weekly Picture
Poeziji
Links
Advanced Search
Contact Us
Registration Help
Radju Prekursur Website
Radju Prekursur Webcast
XewkijaParish.org Website
WebTV
YouTube Channel
Find us on Facebook
facebook-icon
Video Channels
Login Form
Username

Password

Remember me
Password Reminder
No account yet? Create one
Syndicate
Like this page - Share It
Bookmark and Share
WHO'S ONLINE
We have 10 guests online
Home arrow Video arrow Presepju originali u sabih fix-Xewkija
Presepju originali u sabih fix-Xewkija PDF Print E-mail
User Rating: / 2
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Jan 01, 2012 at 04:49 PM
Matul dawn iz-zminijiet sbieh tal-Milied, fix-Xewkija kien hawn hafna presepji ghall-wiri. Fosthom wiehed isib presepju mill-isbah, mekkanizat u originali ta' Joseph Rapa.  Dan il-presepju jinsab fi Triq Hamsin u issa ilu jintrama ghal diversi snin.  Dan il-presepju hadmu Joseph stess snin ilu pero matul iz-zmien baqa dejjem izid xi opri godda fih.  F'dan il-presepju hemm mat-tletin pastur li jiccaqlaq, min permezz ta' mutur zghir u ohrajn permezz ta' l-ilma.  Joseph li ghandu mat-tmenin sena kull sena jarma dan il-presepju fi zmien il-Milied.  Ahna morna ghand Joseph u hadna xi ritratti u anke dan il-video li qed taraw.  Min-naha taghna nifirhu hafna lil Joseph u nawgurawlu iktar snin ta' hidma f'dan il-Presepju.  [ Ritratti u video : Frans Galea ]
 DSCN9685-1024
 Il-Presepju ta' Joseph Rapa
 
DSCN9686-500
DSCN9687-500
DSCN9688-500
DSCN9689-500
DSCN9690-500
DSCN9691-500

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Jan 16, 2012 at 05:52 PM )
<Previous   Next>
Sunday, 26 th September 2021
23:22 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org