Home
News
News Feeds
History
Weekly Picture
Poeziji
Links
Advanced Search
Contact Us
Registration Help
Radju Prekursur Website
Radju Prekursur Webcast
XewkijaParish.org Website
WebTV
YouTube Channel
Find us on Facebook
facebook-icon
Video Channels
Login Form
Username

Password

Remember me
Password Reminder
No account yet? Create one
Syndicate
Like this page - Share It
Bookmark and Share
WHO'S ONLINE
We have 15 guests online
Home arrow Sports arrow ItTigers meghluba minn Mosta fl-loghba bilancjata fil-UBet FA Trophy
ItTigers meghluba minn Mosta fl-loghba bilancjata fil-UBet FA Trophy PDF Print E-mail
User Rating: / 0
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Jan 26, 2012 at 09:34 AM
Nhar il-Hadd 22 ta' Jannar , it-tim tax-Xewkija Tigers temm l-avvertura tieghu fil-UBet FA Trophy meta fil-grawnd tacCentinarju Ta' Qali safa meghlub minn Mosta 3-1 {HT 2-1} . ItTigers kienu minn fuq wara li Cris Camilleri skorja penalty flewwel taqsima .Munru sabih ta'supporters marru mat-Tigers Malta u taw sapport kbir matul il-loghba kollha .[ Ritratti: Frans Galea ]
DSCN9747-1024
 Iz-zewgt captains qabel il-loghba
 
 DSCN9701-500
 DSCN9704-500
 DSCN9705-500
 DSCN9706-500
 DSCN9713-500
 DSCN9714-500
 DSCN9718-500
 DSCN9719-500
 DSCN9722-500
 DSCN9723-500
 DSCN9724-500
 DSCN9726-500
 DSCN9728-500
 DSCN9729-500
 DSCN9730-500
 DSCN9731-500
 DSCN9732-500
 DSCN9735-500
 DSCN9738-500
 DSCN9739-500
 DSCN9740-500
 DSCN9741-500
 DSCN9744-500
 DSCN9742-500
 DSCN9746-500

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Mar 25, 2012 at 11:45 AM )
<Previous   Next>
Sunday, 17 th October 2021
20:03 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org