Home arrow Sports arrow Sports arrow ItTigers meghluba minn Mosta fl-loghba bilancjata fil-UBet FA Trophy
ItTigers meghluba minn Mosta fl-loghba bilancjata fil-UBet FA Trophy PDF Print E-mail
User Rating: / 0
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Jan 26, 2012 at 09:34 AM
Nhar il-Hadd 22 ta' Jannar , it-tim tax-Xewkija Tigers temm l-avvertura tieghu fil-UBet FA Trophy meta fil-grawnd tacCentinarju Ta' Qali safa meghlub minn Mosta 3-1 {HT 2-1} . ItTigers kienu minn fuq wara li Cris Camilleri skorja penalty flewwel taqsima .Munru sabih ta'supporters marru mat-Tigers Malta u taw sapport kbir matul il-loghba kollha .[ Ritratti: Frans Galea ]
DSCN9747-1024
 Iz-zewgt captains qabel il-loghba
 
 DSCN9701-500
 DSCN9704-500
 DSCN9705-500
 DSCN9706-500
 DSCN9713-500
 DSCN9714-500
 DSCN9718-500
 DSCN9719-500
 DSCN9722-500
 DSCN9723-500
 DSCN9724-500
 DSCN9726-500
 DSCN9728-500
 DSCN9729-500
 DSCN9730-500
 DSCN9731-500
 DSCN9732-500
 DSCN9735-500
 DSCN9738-500
 DSCN9739-500
 DSCN9740-500
 DSCN9741-500
 DSCN9744-500
 DSCN9742-500
 DSCN9746-500

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Mar 25, 2012 at 11:45 AM )
<Previous   Next>
Wednesday, 25 th May 2022
05:43 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org