Home
News
News Feeds
History
Weekly Picture
Poeziji
Links
Advanced Search
Contact Us
Registration Help
Radju Prekursur Website
Radju Prekursur Webcast
XewkijaParish.org Website
WebTV
YouTube Channel
Find us on Facebook
facebook-icon
Video Channels
Login Form
Username

Password

Remember me
Password Reminder
No account yet? Create one
Syndicate
Like this page - Share It
Bookmark and Share
WHO'S ONLINE
We have 16 guests online
Home arrow Sports arrow Ikla Hut fil-Club tax-Xewkija Tigers
Ikla Hut fil-Club tax-Xewkija Tigers PDF Print E-mail
User Rating: / 2
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Mar 18, 2012 at 08:57 AM
      Nhar il-Gimgha 16 ta' Marzu , il-kumitat tax-Xewkija Tigers organizza ikla ohra ghal-players, supporters u hbieb . Din l-ikla saret fl XT Sports Cafe u ghalija kien hemm hafna nies li hadu pjacir jieklu  u jitkellmu flimkien . Dawn l-ikliet qed issiru kull xaghar u huma hafna dawk li jattendu ghalihom . [ Ritratti : Frans Galea ]
 DSCN9880-1024
 Il-President Jeffrey Farrugia flimkien
mal-players Elton Vella u Adrean Parnis

 
 DSCN9873-500
 DSCN9874-500
 DSCN9875-500
 DSCN9876-500
 DSCN9877-500
 DSCN9878-500
 DSCN9881-500
 

User Comments
Please login or register to add comments

<Previous   Next>
Sunday, 17 th October 2021
20:27 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org