Home
News
News Feeds
History
Weekly Picture
Poeziji
Links
Advanced Search
Contact Us
Registration Help
Radju Prekursur Website
Radju Prekursur Webcast
XewkijaParish.org Website
WebTV
YouTube Channel
Find us on Facebook
facebook-icon
Video Channels
Login Form
Username

Password

Remember me
Password Reminder
No account yet? Create one
Syndicate
Like this page - Share It
Bookmark and Share
WHO'S ONLINE
We have 9 guests online
Home arrow Sports arrow It-Tim tax-Xewkija Tigers jigi draw ma' Ghajnsielem
It-Tim tax-Xewkija Tigers jigi draw ma' Ghajnsielem PDF Print E-mail
User Rating: / 0
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Apr 12, 2012 at 12:49 PM
        Nhar il-Hadd 8 t'April 2012, it-tim tax-Xewkija Tigers laghab loghba ohra fil-Kampjonat Melita ta' l-ewwel divizzjoni Ghawdxija meta iltaqgha kontra it-tim ta' Ghajnsielem . Ghalkemm attakka ghal hafna hin fejn anke kellu zewgt blalen mal-lasta kif ukoll falla penalty moghti minn Chris Camilleri , it-tim Xewki gie draw 1-1 . Ghat Tigers kien skorja Cris Camilleri u wara li fl-ahhar ghaxar minuti Ghajnsielem gabu d-draw fl-ahhar hin it-Tigers gew maghtija penalty li gie salvat mil-gowler ta' Ghajnsielem. Il-loghba li jmiis ghax-Xewkija issa hija kontra SK Victoria Wanderers nhar is-Sibt 14 t'April 2012 fil-Gozo Stadium . [ Ritratti; Eugenio Borg ]
 DSCN9845-1024
 Azzjoni mil-loghba
Xewkija Tigers kontra Ghajsielem

 
 DSCN9840-500
 DSCN9841-500
 DSCN9842-500
 DSCN9843-500
 DSCN9844-500
 DSCN9847-500
 DSCN9845-500

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Jun 07, 2014 at 06:05 AM )
<Previous   Next>
Sunday, 17 th October 2021
21:14 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org