Home
News
News Feeds
History
Weekly Picture
Poeziji
Links
Advanced Search
Contact Us
Registration Help
Radju Prekursur Website
Radju Prekursur Webcast
XewkijaParish.org Website
WebTV
YouTube Channel
Find us on Facebook
facebook-icon
Video Channels
Login Form
Username

Password

Remember me
Password Reminder
No account yet? Create one
Syndicate
Like this page - Share It
Bookmark and Share
WHO'S ONLINE
We have 13 guests online
Home arrow Sports arrow Xewkija Tigers mistiedna fil-Liverpool Supporters Club
Xewkija Tigers mistiedna fil-Liverpool Supporters Club PDF Print E-mail
User Rating: / 0
PoorBest 
Written by Frans Galea   
May 15, 2012 at 12:42 AM
Nhar il-Gimgha 11 ta' Mejju 2012, il-Kumitat flimkien mal-Kowcis u l-Plejers tat-tim tar-rahal taghna kienu mistiedna ghal zjara fil-klabb tas-sapporters ta' Liverpool FC gewwa Ghawdex. Dan il-klabb jinsab fix-Xewkija stess u l-istedina saret mil-PRO tal-kumitat, is-Sur Charlie Farrugia. Prezenti kien hemm ukoll membri ohra tal-kumitat li hadu bibita u qass
mu l-hsibijiet taghhom flimkien. Fl-ahhar gew mehuda wkoll ritratti ta' tifkira ta' din l-okkazzjoni flimkien mat-tazzi li rebhu Xewkija Tigers. [ Ritratti: Frans Galea u Jason Attard  ]
DSCN0178-1024
 Ritratt tal-Okkazzjoni
 
 DSCN0134-500
 DSCN0135-500
 DSCN0136-500
 DSCN0137-500
 DSCN0138-500
 DSCN0139-500
 DSCN0140-500
 DSCN0141-500
 DSCN0142-500
 DSCN0143-500
 DSCN0144-500
 DSCN0167-500
 DSCN0168-500
 DSCN0170-500
 DSCN0172-500
 DSCN0173-500
 DSCN0174-500
 DSCN0175-500
 DSCN0176-500
 DSCN0177-500
 DSCN0179-500
 DSCN0180-500
 DSCN0181-500
 DSCN0182-500
 DSCN0184-500
 DSCN0185-500
 DSCN0187-500
 DSCN0186-500
 DSCN0188-500
 DSCN0189-500
 DSCN0190-500
 DSCN0191-500
 DSCN0192-500
 DSCN0193-500
 DSCN0194-500

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( May 16, 2012 at 04:28 PM )
<Previous   Next>
Sunday, 17 th October 2021
20:02 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org