Home arrow News arrow Sports arrow Xewkija Tigers mistiedna fil-Liverpool Supporters Club
Xewkija Tigers mistiedna fil-Liverpool Supporters Club PDF Print E-mail
User Rating: / 0
PoorBest 
Written by Frans Galea   
May 15, 2012 at 12:42 AM
Nhar il-Gimgha 11 ta' Mejju 2012, il-Kumitat flimkien mal-Kowcis u l-Plejers tat-tim tar-rahal taghna kienu mistiedna ghal zjara fil-klabb tas-sapporters ta' Liverpool FC gewwa Ghawdex. Dan il-klabb jinsab fix-Xewkija stess u l-istedina saret mil-PRO tal-kumitat, is-Sur Charlie Farrugia. Prezenti kien hemm ukoll membri ohra tal-kumitat li hadu bibita u qass
mu l-hsibijiet taghhom flimkien. Fl-ahhar gew mehuda wkoll ritratti ta' tifkira ta' din l-okkazzjoni flimkien mat-tazzi li rebhu Xewkija Tigers. [ Ritratti: Frans Galea u Jason Attard  ]
DSCN0178-1024
 Ritratt tal-Okkazzjoni
 
 DSCN0134-500
 DSCN0135-500
 DSCN0136-500
 DSCN0137-500
 DSCN0138-500
 DSCN0139-500
 DSCN0140-500
 DSCN0141-500
 DSCN0142-500
 DSCN0143-500
 DSCN0144-500
 DSCN0167-500
 DSCN0168-500
 DSCN0170-500
 DSCN0172-500
 DSCN0173-500
 DSCN0174-500
 DSCN0175-500
 DSCN0176-500
 DSCN0177-500
 DSCN0179-500
 DSCN0180-500
 DSCN0181-500
 DSCN0182-500
 DSCN0184-500
 DSCN0185-500
 DSCN0187-500
 DSCN0186-500
 DSCN0188-500
 DSCN0189-500
 DSCN0190-500
 DSCN0191-500
 DSCN0192-500
 DSCN0193-500
 DSCN0194-500

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( May 16, 2012 at 04:28 PM )
<Previous   Next>
Monday, 17 th December 2018
07:13 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org