Home
News
News Feeds
History
Weekly Picture
Poeziji
Links
Advanced Search
Contact Us
Registration Help
Radju Prekursur Website
Radju Prekursur Webcast
XewkijaParish.org Website
WebTV
YouTube Channel
Find us on Facebook
facebook-icon
Video Channels
Login Form
Username

Password

Remember me
Password Reminder
No account yet? Create one
Syndicate
Like this page - Share It
Bookmark and Share
WHO'S ONLINE
We have 16 guests online
Home arrow Sports arrow Xewkija Tigers Protagonisti waqt il-GFA 'Presentation Dinner'
Xewkija Tigers Protagonisti waqt il-GFA 'Presentation Dinner' PDF Print E-mail
User Rating: / 1
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Jun 10, 2012 at 05:37 AM
      Nhar il-Gimgha 8 ta' Gunju 2012, il-Gozo Football Assosiation organizzat il-prezentazzjoni annwali taghha tal-unuri mirbuha fl-istagun 2011/12. Bhalma jaf kulhadd nistghu nghidu li din is-sena t-tim ta' Xewkija Tigers rebhu l-unuri kollha tal-Ewwel Divizjoni kif ukoll il-plejer Rodney Buttigieg intghazel bhala l-ahjar plejer tal-Ewwel Divizjoni. Addizjonalment, it-tim ta' taht it-tmintax-il sena gie 'runner-up' fil-final tan-KO. F'din is-serata saru diskorsi tal-okkazzjoni mill-President tal-GFA s-Sur Alvin Grech u l-President tal-MFA s-Sur Norman Darmanin Demajo. Barra minn hekk il-President ta' Xewkija Tigers is-Sur Jeffrey Farrugia u Rodney Buttigieg gew intervistati mill-istazzjon One TV. [ Ritratti : Frans Galea ]
 DSCN0526-1024
 Jeffrey Farrugia u Joseph Attard jircievu
t-Tazzi ta' 'Champions' tal-Ewwel Divizjoni.

 
DSCN0477-500
 DSCN0479-500
 DSCN0482-500
 DSCN0487-500
 DSCN0491-500
 DSCN0501-500
 DSCN0508-500
 DSCN0517-500
 DSCN0519-500
 DSCN0521-500
 DSCN0523-500
 DSCN0526-500
 DSCN0527-500
 DSCN0531-500
 DSCN0532-500
 DSCN0533-500

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Jun 10, 2012 at 07:59 PM )
<Previous   Next>
Sunday, 17 th October 2021
20:45 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org