Home arrow News arrow Sports arrow Xewkija Tigers Protagonisti waqt il-GFA 'Presentation Dinner'
Xewkija Tigers Protagonisti waqt il-GFA 'Presentation Dinner' PDF Print E-mail
User Rating: / 1
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Jun 10, 2012 at 05:37 AM
      Nhar il-Gimgha 8 ta' Gunju 2012, il-Gozo Football Assosiation organizzat il-prezentazzjoni annwali taghha tal-unuri mirbuha fl-istagun 2011/12. Bhalma jaf kulhadd nistghu nghidu li din is-sena t-tim ta' Xewkija Tigers rebhu l-unuri kollha tal-Ewwel Divizjoni kif ukoll il-plejer Rodney Buttigieg intghazel bhala l-ahjar plejer tal-Ewwel Divizjoni. Addizjonalment, it-tim ta' taht it-tmintax-il sena gie 'runner-up' fil-final tan-KO. F'din is-serata saru diskorsi tal-okkazzjoni mill-President tal-GFA s-Sur Alvin Grech u l-President tal-MFA s-Sur Norman Darmanin Demajo. Barra minn hekk il-President ta' Xewkija Tigers is-Sur Jeffrey Farrugia u Rodney Buttigieg gew intervistati mill-istazzjon One TV. [ Ritratti : Frans Galea ]
 DSCN0526-1024
 Jeffrey Farrugia u Joseph Attard jircievu
t-Tazzi ta' 'Champions' tal-Ewwel Divizjoni.

 
DSCN0477-500
 DSCN0479-500
 DSCN0482-500
 DSCN0487-500
 DSCN0491-500
 DSCN0501-500
 DSCN0508-500
 DSCN0517-500
 DSCN0519-500
 DSCN0521-500
 DSCN0523-500
 DSCN0526-500
 DSCN0527-500
 DSCN0531-500
 DSCN0532-500
 DSCN0533-500

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Jun 10, 2012 at 07:59 PM )
<Previous   Next>
Monday, 17 th December 2018
07:46 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org