Home
News
News Feeds
History
Weekly Picture
Poeziji
Links
Advanced Search
Contact Us
Registration Help
Radju Prekursur Website
Radju Prekursur Webcast
XewkijaParish.org Website
WebTV
YouTube Channel
Find us on Facebook
facebook-icon
Video Channels
Login Form
Username

Password

Remember me
Password Reminder
No account yet? Create one
Syndicate
Like this page - Share It
Bookmark and Share
WHO'S ONLINE
We have 14 guests online
Home arrow Sports arrow Issir il-Laqgha Generali tax-Xewkija Tigers 2012/13
Issir il-Laqgha Generali tax-Xewkija Tigers 2012/13 PDF Print E-mail
User Rating: / 0
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Jun 11, 2012 at 03:50 AM
        Nhar is-Sibt 9 ta' Gunju 2012 saret il-laqgha generali tax-Xewkija Tigers ghall-istagun 2012/13. Din il-laqgha saret fis-sala tal-cklabb tax-Xewkija Tigers li jinsab fi Pjazza San Gwann Battista u ghaliha attendew hafna players u membri. Wara li nhatar ic-'chairman' (is-Sur Simon Dingli) inqraw il-minuti tal-ahhar laqgha mis-segretarju Joseph Attard. Imbaghad kien imiss lill-President Jeffrey Farrugia li jaghmel id-diskors tieghu. Kif spicca dan id-diskors is-Sur Farrugia gie pprezentat ritratt tieghu bit-tazza tal-Kampjonat bhala apprezzament ghax-xoghol tieghu u ta' shabu tal-kumitat matul is-snin. Wara nqara r-rapport finanzjarju mill-Kaxxier is-Sur Franco Azzopardi u saret diskussjoni biex imbaghad kien imiss lill-Presedent tal-GFA s-Sur Alvin Grech biex jghid kelmtejn tal-okkazzjoni. Ta' min jghid ukoll li ghal-laqgha kien hemm il-vici President tal-GFA s-Sur Paul Galea. Fl-ahhar gie kkonfermat il-Kumitat prezenti ghall-istagun 2012/13. [ Ritratti: Frans Galea ]
 DSCN0550-1024
 Membri tal-Kumitat flimkien ma' ufficjali
tal-GFA waqt il-Laqgha Generali

 
DSCN0537-500
 DSCN0538-500
 DSCN0539-500
 DSCN0540-500
 DSCN0541-500
 DSCN0542-500
 DSCN0543-500
 DSCN0545-500
 DSCN0546-500
 DSCN0548-500
 DSCN0549-500
 DSCN0551-500
 DSCN0552-500
 DSCN0554-500
 DSCN0555-500
 DSCN0557-500
 DSCN0558-500
 DSCN0561-500
 DSCN0564-500
 DSCN0566-500
 DSCN0565-500
 
 
 
 
 
 
 
 

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Jun 12, 2012 at 04:15 PM )
<Previous   Next>
Sunday, 17 th October 2021
21:54 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org