Home arrow Sports arrow Sports arrow Issir il-Laqgha Generali tax-Xewkija Tigers 2012/13
Issir il-Laqgha Generali tax-Xewkija Tigers 2012/13 PDF Print E-mail
User Rating: / 0
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Jun 11, 2012 at 03:50 AM
        Nhar is-Sibt 9 ta' Gunju 2012 saret il-laqgha generali tax-Xewkija Tigers ghall-istagun 2012/13. Din il-laqgha saret fis-sala tal-cklabb tax-Xewkija Tigers li jinsab fi Pjazza San Gwann Battista u ghaliha attendew hafna players u membri. Wara li nhatar ic-'chairman' (is-Sur Simon Dingli) inqraw il-minuti tal-ahhar laqgha mis-segretarju Joseph Attard. Imbaghad kien imiss lill-President Jeffrey Farrugia li jaghmel id-diskors tieghu. Kif spicca dan id-diskors is-Sur Farrugia gie pprezentat ritratt tieghu bit-tazza tal-Kampjonat bhala apprezzament ghax-xoghol tieghu u ta' shabu tal-kumitat matul is-snin. Wara nqara r-rapport finanzjarju mill-Kaxxier is-Sur Franco Azzopardi u saret diskussjoni biex imbaghad kien imiss lill-Presedent tal-GFA s-Sur Alvin Grech biex jghid kelmtejn tal-okkazzjoni. Ta' min jghid ukoll li ghal-laqgha kien hemm il-vici President tal-GFA s-Sur Paul Galea. Fl-ahhar gie kkonfermat il-Kumitat prezenti ghall-istagun 2012/13. [ Ritratti: Frans Galea ]
 DSCN0550-1024
 Membri tal-Kumitat flimkien ma' ufficjali
tal-GFA waqt il-Laqgha Generali

 
DSCN0537-500
 DSCN0538-500
 DSCN0539-500
 DSCN0540-500
 DSCN0541-500
 DSCN0542-500
 DSCN0543-500
 DSCN0545-500
 DSCN0546-500
 DSCN0548-500
 DSCN0549-500
 DSCN0551-500
 DSCN0552-500
 DSCN0554-500
 DSCN0555-500
 DSCN0557-500
 DSCN0558-500
 DSCN0561-500
 DSCN0564-500
 DSCN0566-500
 DSCN0565-500
 
 
 
 
 
 
 
 

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Jun 12, 2012 at 04:15 PM )
<Previous   Next>
Monday, 17 th December 2018
06:59 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org