Home
News
News Feeds
History
Weekly Picture
Poeziji
Links
Advanced Search
Contact Us
Registration Help
Radju Prekursur Website
Radju Prekursur Webcast
XewkijaParish.org Website
WebTV
YouTube Channel
Find us on Facebook
facebook-icon
Video Channels
Login Form
Username

Password

Remember me
Password Reminder
No account yet? Create one
Syndicate
Like this page - Share It
Bookmark and Share
WHO'S ONLINE
We have 12 guests online
Home arrow Sports arrow l-Ewwel Laqgha ghal-Players tax-Xewkija Tigers ghal-Istagun 2012/13
l-Ewwel Laqgha ghal-Players tax-Xewkija Tigers ghal-Istagun 2012/13 PDF Print E-mail
User Rating: / 1
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Jul 21, 2012 at 01:17 AM
     Il-bierah il-Gimgha 20 ta' Lulju 2012 saret l-ewwel laqgha ghal-players tat-tim tax-Xewkija Tigers li ser ikunu jiffurmaw l-iskwara ghal-istagun li gej 2012/13 . Il-laqgha saret fis-sala tal-club tat-Tigers u ghalija attendew il-players kollha li ser jilghabu max-Xewkija . Il-laqgha giet indirizzata mil-President Jeffrey Farrugia u l-Coach Simion Cassar flimkien ma' l-Ass. Coach Noel Cardona . Il-President fisser lil players l-isfida kbira u difficli li issa ghandhom wara li l-istagun li ghadda huma rebhu l-unuri kollha li joffri l-Futball Ghawdxi . Semma diversi ezempji ta' timijiet li wara li kisbu sucess ikkrollaw u qalihom li huwa ehfef li  minn isfel titla fuq milli izzomm postok fuq . Is-Sur Farrugia habbar ukoll li ghal-istagun li gej bhala barranin ser ikkollhon lil Martin Hrusba ( Li kien mat-Tigers l-istagun li ghadda ) flimkien ma' player iehor Skoccis Dene Shields li kien jilghab bhala attakant fil-Premier ta' Malta ma' Hamrun Spartans . Imbaghad tkellem il-Coach li qal li din is-sena ser jibdew it-training ftit tard u ghalekk talab lil players kollha biex jaghmlu ftit izjed sagrificcju . L-ass . Coach qalilhom li minn ghada ser jibdew issirulhom xi testijiet biex ikun jista jitfassal il-Pre-seoson . Fl-ahhar il-Players inghataw l-ahhar informazzjoni dwar is-safra ghal Spanja li ser tibda nhar it-Tlieta 24 ta' Lulju 2012 bhala ringrazzjament lil players kollha li laghbu mat-Tigers l-istagun li ghadda . [ Ritratti: Frans Galea ]
 DSCN9951-1024
 Waqt il-Laqgha ghal-Players
tax-Xewkija Tigers

 
Dene Shields
 Dene Shields fl-azzjoni
 DSCN9952-500
 DSCN9953-500
 DSCN9954-500
 DSCN9955-500
 DSCN9956-500
 DSCN9957-500
 DSCN9958-500
 DSCN9959-500

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Jul 25, 2012 at 12:34 AM )
<Previous   Next>
Sunday, 17 th October 2021
20:11 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org