Home arrow Sports arrow Sports arrow l-Ewwel Laqgha ghal-Players tax-Xewkija Tigers ghal-Istagun 2012/13
l-Ewwel Laqgha ghal-Players tax-Xewkija Tigers ghal-Istagun 2012/13 PDF Print E-mail
User Rating: / 1
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Jul 21, 2012 at 01:17 AM
     Il-bierah il-Gimgha 20 ta' Lulju 2012 saret l-ewwel laqgha ghal-players tat-tim tax-Xewkija Tigers li ser ikunu jiffurmaw l-iskwara ghal-istagun li gej 2012/13 . Il-laqgha saret fis-sala tal-club tat-Tigers u ghalija attendew il-players kollha li ser jilghabu max-Xewkija . Il-laqgha giet indirizzata mil-President Jeffrey Farrugia u l-Coach Simion Cassar flimkien ma' l-Ass. Coach Noel Cardona . Il-President fisser lil players l-isfida kbira u difficli li issa ghandhom wara li l-istagun li ghadda huma rebhu l-unuri kollha li joffri l-Futball Ghawdxi . Semma diversi ezempji ta' timijiet li wara li kisbu sucess ikkrollaw u qalihom li huwa ehfef li  minn isfel titla fuq milli izzomm postok fuq . Is-Sur Farrugia habbar ukoll li ghal-istagun li gej bhala barranin ser ikkollhon lil Martin Hrusba ( Li kien mat-Tigers l-istagun li ghadda ) flimkien ma' player iehor Skoccis Dene Shields li kien jilghab bhala attakant fil-Premier ta' Malta ma' Hamrun Spartans . Imbaghad tkellem il-Coach li qal li din is-sena ser jibdew it-training ftit tard u ghalekk talab lil players kollha biex jaghmlu ftit izjed sagrificcju . L-ass . Coach qalilhom li minn ghada ser jibdew issirulhom xi testijiet biex ikun jista jitfassal il-Pre-seoson . Fl-ahhar il-Players inghataw l-ahhar informazzjoni dwar is-safra ghal Spanja li ser tibda nhar it-Tlieta 24 ta' Lulju 2012 bhala ringrazzjament lil players kollha li laghbu mat-Tigers l-istagun li ghadda . [ Ritratti: Frans Galea ]
 DSCN9951-1024
 Waqt il-Laqgha ghal-Players
tax-Xewkija Tigers

 
Dene Shields
 Dene Shields fl-azzjoni
 DSCN9952-500
 DSCN9953-500
 DSCN9954-500
 DSCN9955-500
 DSCN9956-500
 DSCN9957-500
 DSCN9958-500
 DSCN9959-500

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Jul 25, 2012 at 12:34 AM )
<Previous   Next>
Monday, 17 th December 2018
07:31 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org