Home arrow Sports arrow Sports arrow Ikla Hut fil-Club tax-Xewkija Tigers
Ikla Hut fil-Club tax-Xewkija Tigers PDF Print E-mail
User Rating: / 2
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Mar 18, 2012 at 08:57 AM
      Nhar il-Gimgha 16 ta' Marzu , il-kumitat tax-Xewkija Tigers organizza ikla ohra ghal-players, supporters u hbieb . Din l-ikla saret fl XT Sports Cafe u ghalija kien hemm hafna nies li hadu pjacir jieklu  u jitkellmu flimkien . Dawn l-ikliet qed issiru kull xaghar u huma hafna dawk li jattendu ghalihom . [ Ritratti : Frans Galea ]
 DSCN9880-1024
 Il-President Jeffrey Farrugia flimkien
mal-players Elton Vella u Adrean Parnis

 
 DSCN9873-500
 DSCN9874-500
 DSCN9875-500
 DSCN9876-500
 DSCN9877-500
 DSCN9878-500
 DSCN9881-500
 

User Comments
Please login or register to add comments

<Previous   Next>
Sunday, 13 th June 2021
16:10 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org