Home arrow News arrow Sports arrow It-Tim tax-Xewkija Tigers jigi draw ma' Ghajnsielem
It-Tim tax-Xewkija Tigers jigi draw ma' Ghajnsielem PDF Print E-mail
User Rating: / 0
PoorBest 
Written by Frans Galea   
Apr 12, 2012 at 12:49 PM
        Nhar il-Hadd 8 t'April 2012, it-tim tax-Xewkija Tigers laghab loghba ohra fil-Kampjonat Melita ta' l-ewwel divizzjoni Ghawdxija meta iltaqgha kontra it-tim ta' Ghajnsielem . Ghalkemm attakka ghal hafna hin fejn anke kellu zewgt blalen mal-lasta kif ukoll falla penalty moghti minn Chris Camilleri , it-tim Xewki gie draw 1-1 . Ghat Tigers kien skorja Cris Camilleri u wara li fl-ahhar ghaxar minuti Ghajnsielem gabu d-draw fl-ahhar hin it-Tigers gew maghtija penalty li gie salvat mil-gowler ta' Ghajnsielem. Il-loghba li jmiis ghax-Xewkija issa hija kontra SK Victoria Wanderers nhar is-Sibt 14 t'April 2012 fil-Gozo Stadium . [ Ritratti; Eugenio Borg ]
 DSCN9845-1024
 Azzjoni mil-loghba
Xewkija Tigers kontra Ghajsielem

 
 DSCN9840-500
 DSCN9841-500
 DSCN9842-500
 DSCN9843-500
 DSCN9844-500
 DSCN9847-500
 DSCN9845-500

User Comments
Please login or register to add comments

Last Updated ( Jun 07, 2014 at 06:05 AM )
<Previous   Next>
Sunday, 13 th June 2021
17:17 
A+ | A- | Reset
Xewkija Parish
XewkijaParish.org